שירות התקנת מזגנים - מה כדאי לדעת?

התקנת מזגן היא עניין חשוב לכל בית ומשרד, במיוחד במזג האוויר החם והלח של הקיץ. התקנה שגויה או לא מתאימה לבניין עשויה לגרום לבעיות בזרימת האוויר, לצריכת חשמל גבוהה יותר, להשפעות של רעש וזיהום ואף לקיטועים בספק החשמל.

כאשר מתקינים מזגן, ישנם מספר דברים שעלינו לקחת בחשבון כדי להבטיח שהמזגן יפעל עם הביצועים הטובים והיעילים ביותר. הנה כמה מהדברים החשובים שעלינו לקחת בחשבון:

  1. גודל החלל – עלינו לוודא שהמזגן שבחרנו מתאים לגודל החלל בו הוא יותקן. מזגן קטן מדי לחלל יעבוד יותר קשה ולא יצליח לקרור את החדר, ומזגן גדול מדי יעלה את צריכת החשמל ולא יהיה יעיל מספיק.
  2. מזגן בדירוג אנרגטי הקרוב ביותר ל-A הוא האידיאלי ביותר מבחינת צריכת החשמל.
  3. מתקין מזגנים מוסמך ומורשה הבחירה במתקין מורשה – לא רק תבטיח לכם התקנה נקיה ומקצועית, היא גם תסאב  לכם הרבה ראש שקט להמשך, הן מבחינת איכות העבודה  והן מבחינת השירות שתקבלו, במידה ותהיה תקלה.
  4. חשמלאי מוסמך, יתרון – הבחירה במתקין מזגנים שהוא גם חשמלאי מוסמך העדיפה בהרבה מאחר ובתהליך ההתקנה מבוצע חיבורי חשמל שונים , וחשוב שהיו  מבוצעות ברמה המקצועית והביטחותית הגבוה ביותר.

איזה מזגן בוחרים?

ובכן רוב החברות המוכרות בארץ עשות עבודה טובה, ואם תבחרו באלקטרה, טורנדו או תדיראן , סביר להניח שהם יעבדו בצורה טובה כל עוד הותקנו כמו שצריך. רוב הבעיות צצות כאשר התחזוקה לוקה בחסר, ישנם מספר תהליכים פשוטים שצריך לבצע לפחות שלושה פעמים בשנה כגון ניקוי הפילטרים, וניקוי כללי למזגן אחת לשנה /שנתיים.

למה חשוב לנקות את הפילטרים?

בראש ובראשונה בכדי שלכם יכנס אוויר נקי יותר ובכדי שהמזגן יעבוד בצורה אופטימלית שגם תחסוך לכם במחיר בחשמל וגם על פי רוב היו פחות תקלות מהממוצע.

צריכים להתקין במגן בבית? דברו איתנו בטל' 054-6593966 מבטיחים שזה ישתלם